İADE VE DEĞİŞİM

Ürün Değişim İşlemleri


Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.


Tarafınıza gönderilen ürün için yazı ile (Değişim yapmak istediğiniz ürünün renk, beden ve numara bilgileri belirtmeniz ve imzalı olması kaydıyla) boş bir kağıda eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.


Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.


Değişim için stoklarımızdaki son durumunu öğrenmek ve doğruluğunu teyit etmek için www.cmgspor.com/iletisim/ bilgi alabilir veya 0545 220 01 03'nolu hattımızdan müşteri hizmetlerimize 09:30 ile 18:30 arası ulaşabilirsiniz..

Göndermiş olduğunuz ürünlerin fatura arkasında herhangi bir talep belirtilmemesi durumunda veya yukarıda belirtildiği gibi ürünün stok karşılığı olmayan siparişler max. 1 - 5 iş günü içerisinde müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak veya sms atılarak bilgilendiriliyor olacaksınız. 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.


Adres : Meydankapı Mahallesi Kaledibi Sokak No:8 CE & MG Spor Sinop/MERKEZ


Ürün İade İşlemleri


Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Tarafınıza gönderilen ürünün (İade sebebi belirterek ve imzalı olması kaydıyla) iade sebebini belirtmeniz gerekmektedir.


Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.


Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.


Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,Tozluk gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.


Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.)


Gönderimlerinizi, YURTİÇİ ya da MNG KARGO ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünlerin ücretleri gönderen kişiye ait olacaktır.


Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün İadesini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.


Tekrar Kargo Nasıl Talep Edebilirim?


Sipariş etmiş olduğunuz ürünler ile alakalı teslim alamadığınız kapıda nakit ödemeli siparişler herhangi bir ödeme bulunmadığı için otomatik olarak sistem üzerinde iptal edilir.


Kredi kartı - Banka Havalesi veya Metropol siparişleri için teslim alamadığınız kargolar için ürün tekrar bizlere ulaştığında tekrar kargo talep edebilirsiniz.


Cayma Hakkımı Nasıl Kullanabilirim?


Ürünü cmgspor.com adresinden aldıysanız ve dışarıda kullanmadıysanız, teslim aldığınız süre 14 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü, ürünün faturası ile birlikte  yurtiçi ve ya mng kargo ile karşı ödemeli fatura adresimize (Meydankapı Mahallesi Kaledibi Sokak No:8 Ce&Mg Spor Sinop/Merkez) gönderebilirsiniz.


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR