Skechers Go Run Consistent Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı 220085 BBK (220085 BBK)

Marka : Skechers
Fiyat : ₺2.858,90(KDV Dahil)

Ürün Kodu: 220085 BBK

  • Deri, sentetik ve file saya kullanılmıştır.
  • Destek ve dayanıklılık için parametrik orta taban yapısına sahiptir.
  • Ağırlığı 248 gramdır.
  • Skechers GOrun logo detayı mevcuttur.
  • Air Cooled Goga Mat yastıklı, destekleyici ve hava alma özelliği olan iç taban teknolojisi kullanılmıştır.
  • Hafif, hızlı tepki veren ULTRA LIGHT orta taban yastıklama teknolojisi kullanılmıştır.
  • Her adımda verimliliği artıran, her adım atmada yumuşak geçişler sağlayan M-Strike orta taban teknolojisi kullanılmıştır.
  • Ortholite konforlu, köpük taban astarı, %5 geri dönüştürülmüş kauçuk içeriğiyle uzun süreli yastıklama ve üst düzey nefes alabilirlik sağlar.


Skechers GOrun Consistent - Up Time erkek spor ayakkabı ile antrenman rutininizde mükemmel konforu yakalayın! Sayasında kullanılan deri, sentetik ve file malzemeler oldukça sportif ve bağcıklı bir tasarımla bir araya getirilmiştir. Kullanılan renkler ve dokular nedeni ile sportif ve modern bir görünüme sahip olan bu saya, file kısımları sayesinde nefes alabilme özelliğine sahiptir. GOrun Consistent - Up Time erkek spor ayakkabının iç taban astarında kullanılan Ortholite teknolojisi %5 geri dönüştürülmüş kauçuk içeriğiyle uzun süreli yastıklama ve üst düzey nefes alabilirlik sağlar. İç tabanında kullanılan Air Cooled Goga Mat, Skechers’ın yürüyüş ve koşu ayakkabılarında sıklıkla tercih ettiği bir dolgu malzemesidir. Bu özel iç taban her adımda yumuşacık bir his yaşatmasının yanı sıra hava alabilme özelliği sayesinde ayakkabının içindeki hava akışına da katkıda bulunur. GOrun Consistent - Up Time erkek spor ayakkabının orta tabanı destek ve dayanıklılık için parametrik orta taban yapısına sahiptir. Bulundurduğu M-Strike teknolojisi sayesinde parmak ucundan topuğa doğru ağırlık dağılımını düzenleyen ve bu geçişleri pürüzsüz hale getiren GOrun Consistent - Up Time erkek spor ayakkabının orta tabanında yer alan ULTRA LIGHT teknolojisi ise maksimum darbe emilimi sağlar. Hafifliği ile ön plana çıkan ULTRA LIGHT ayağınızın altındaki pürüzleri veya taşları hissetmeden antrenmanınıza devam etmenizi sağlar. Dış tabanında kullanılan malzeme sayesinde yüksek yer tutuşu performansı sergileyen GOrun Consistent - Up Time erkek spor ayakkabı koşmaktan aldığınız keyfi iki katına çıkartacak!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR